17.8 C
Brno
Sobota, 22 června, 2024
- Reklama -časopis
DomůAktualityPharrell Williams usporiadal prvú prehliadku ako riaditeľ značky Louis Vuitton

Pharrell Williams usporiadal prvú prehliadku ako riaditeľ značky Louis Vuitton

Pharrell Williams sa ujal role kreatívneho riaditeľa pánskej kolekcie značky Louis Vuitton. Včera mal prvú prehliadku a išlo o veľkolepý debut, na ktorý v hojnom počte dorazili aj známe tváre.

Módna prehliadka, ktorá je výsledkom spolupráce značky Louis Vuitton a Pharrella Williamsa, sa odohrala v meste módy Paríži, konkrétne na osvetlenom Pont Neuf – ikonickom moste, ktorý už 445 rokov stojí nad riekou Seinou. Na pozadí úchvatnej Eiffelovej veže zaujala Pharrellova nová kolekcia svojimi inovatívnymi a odvážnymi vzormi.

Prehliadka známeho speváka začala vystúpením modelky zo živého orchestra. Jej vzhľad (bola odetá do skriňového saka v neutrálnych tónoch v kombinácii s na mieru šitými šortkami) slúžil ako zjednodušený úvod k modelom, ktoré nasledovali.

V kolekcii sa vďaka tomuto poňatiu prehliadky umne stretávali ostro šité odevy s uvoľnenejšími, rozľahlými kúskami v oversized štýle. Perly, charakteristický estetický prvok Pharrella, potom dotvárali v jeho modeloch výrazný kontrast s militantnými reťazami. Výrazne bolo možné vidieť aj motív z kabeliek Vuittonu, tzv. Damier.

Známy motív ako hlavný smer
„Vedel som, že sa chcem naozaj oprieť do značky Damier, ktorá doteraz nebola taká koncentrovaná, a využili sme ju ako platformu a novú umeleckú disciplínu a máme niekoľko naozaj zaujímavých výrazov,“ povedal Williams pre stránky wwd.com.

Potlač Damier je charakteristickou značkou módneho domu Louis Vuitton, obvykle je vyvedená v monochromatickej hnedej alebo čierno-sivej kombinácii. Podľa všetkého ho čoskoro uvidíme skoro všade…

Medzi divákmi prehliadky nechýbali ani známe tváre. Dorazila speváčka Rihanna, známa svojimi odvážnymi štýlovými výstrelkami, ktoré prehliadku ozdobila otvoreným džínsovým overalom, ktorý hrdo ukazoval jej tehotenské bruško. Spolu so svojím partnerom ASAP Rockym, ktorý tiež obliekol džínsový komplet, Rihanna bez väčšej námahy demonštrovala svoj status módnej ikony pre nastávajúce matky po celom svete a už tradične ignorovala bežné normy pre tehotenské oblečenie.

Ukázala sa aj speváčka Beyoncé, ktorá so svojim partnerom Jay-Z obsadila miesto v prvom rade. Hneď vedľa nich sedela herečka Zendaya, všimol si people.com. Prehliadka sa tak stretla s pomerne slušnou odozvou, hoci o nositeľnosti modelov Pharrella Williamsa sa v prípade obyčajných ľudí dá vcelku ľahko pochybovať.

- Reklama -zeny

Mohlo by Vás zajímat

Brněnský večerník

PR článek